Hepimizin Merak Ettiği Konudur Aslında İnsan Psikolojisi Erotizmi Düşünceden Çıkarmaz! Peki Bu Düşünce Ne Zaman Beyaz Perdeye Yansıdı.
Erotik Sinemada, kapitalist eğlence sanayiinin bütün yansıma ürünleri gibi, yapıldıkları senelerin sosyal şartlarının ve kolektif psikolojisinin birer aynasıdırlar. Erotik adult filmler ve onun alt türleri olan seks ve p***  filmleri, sansürle ve toplumun gelenekçi baskısı ile mücadele ede ede, birçok ifade yolları bulmuşlardır. Zaman zaman salt metaforlarla ve göstergelerle erotiği ‘ima’ ederken, zaman zaman toplumun artan iyi bakış açısı oranında erotiğin direk gösterimi yoluna seçmişlerdir. Bu doğrultuda  toplum ve popüler kültürün sinema alanındaki en muhalif türüdür. Bu muhalifliğin içeriği ve dozajı kişileri popüler kültür üstünde sürekli  fikir edinmeye çağırmaktadır.
Diğer taraftan kadının son asırdaki özgürleşme istekleri doğrudan bu sinemaya yansıyış şekli, yerleşik kadın-erkek rollerinin ekonomik, sayısal ve kültürel bütünleşik alan ile bağlantılarını netleştirmek bakımından da ayrı bir önem taşımaktadır. Erotik sinemanın olduğu kadar, genelikle erotizm de olağanüstü bir kuramsal raporunu içeren bu metin, kısacası benlik babaerkil saplantılarının direncinden kurtulabilmiş erkeklerin yazdığı bir metin olması bakımından da çok ilginçtir.

Sayın Kullanıcı Sitemizde Rus- Alman – Fransız – İtalyan- Amerikan- Latin ve Arap Ülkelerinde Yayınlanmış Yasal Erotik Filmler Mevcuttur Akabinde Yasalara Aykırı Filmler İçin İstekte Bulunmayın. Ödül Almış Konulu Erotik Filmleri Sizlere Sunmaya Günbegün Devam Edeceğiz.

Yorum Yap