Traffik 2018 Aksiyon Gerilim Filmi İzle

Araştırmacı gazeteci Brea ve erkek arkadaşı John romantik bir hafta sonu tatili için ormanlık alanda sessiz bir yer seçerler, ıssız bir yolda motosiklet çetesiyle karşılaşan çiftin başı yolda buldukları bir telefon yüzünden belaya girecektir, motosiklet çetesi, işlediği suçların kayıdı olduğu telefonu almak için Brea ve John ‘un peşinden gidecektir. Traffik […]

Hotel Mumbai İzle

2008 yılındaki terör saldırısına ugrayan Mumbai deki Taj Mahal otelin hikayesini anlatan ABD Hindistan yapımı film. Otele yapılan saldırının ardında otel çalışanları insanları korumak için bazı fedakarlıklarda bulunacaktır. Hotel Mumbai filmini HD kalitede izleyebilirsiniz.

Chain Reaction Full İzle

Chain Reaction filmi, 1996 yılı yapımı aksiyon ve bilim kurgu filmidir. Bilim adamları akla hayale gelmeyecek bir icat yaparlar. Ancak kısa süre içinde işler ters gitmeye başlar ve bilim adamları kendilerini korkunç olayların içinde bulurlar. Full aksiyon ve bilim kurgu filmi izle. yengesı sıkısı

Close 2019 Aksiyon Filmi İzle

Close – Kapalı filmi, 2019 yılının yeni aksiyon filmlerinden bir tanesi. Genç ve kabiliyetli yakın koruma polisi olan Sam, kendisine verilen görevi yerine getirerek, zengin bir kişiyi korumakla görevlendirilir. Ancak yaşanan bir kaçırma girişimi ikisininde hayatını alt üst edecek olayların yaşanmasına neden olacaktır.

Robin Hood 2018 Türkçe Dublaj

Robin Hood 2018 filmi, yolsuzluklarla mücadele ederek, garibanlara adalet dağıtan bir savaşçıdır. Son işinden sonra ana memleketine geri döner ama, burada var olan yolsuzluklar ile de mücadele etmek zorunda kalacaktır. Full 2018 yılı yapımı aksiyon filmi izle. yeni vizyona giren Türkçe seks filmlerirobinhod seks filmleri

Ani Ölüm Türkçe Dublaj İzle

John, uzun yıllar gizli birim için çalışmış, buradan ayrıldıktan sonra ise, çok sevdiği ailesini mutlu etmek için çabalamaktadır. Ancak bir gün, ailesinin ve kendisinin başı büyk bir belaya girince, tehlikeli işler onun için tekrar başlar. 2017 Yılı full aksiyon filmi izle.

Ant-Man ve Wasp Türkçe Dublaj 720p İzle

Ant-Man ve Wasp full filmi, 2018 yılının başarılı aksiyon filmlerinden birisi. Scott, iyi aile babası rolünü muazzam bir şekilde sürdürmektedir. Ancak bir gün, kendisine gizli bir görev gelir. Wasp ile bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapan Scott, kahramanlık için tekrar kılık değiştirmek zorunda kalacaktır.

Higher Power İzle 1080p

Higher Power filmi, çıkmadan önce merakla beklenenler arasında olsada, sonraları pek tutulmadı. Amerika yapımı bir bilim kurgu filmi olması, filmi izlenebilir bir yapım haline getiren en büyük etken.

Singularity 2017 Aksiyon Filmi

İki genç adam, büyük bir robot istilasından hemen sonra dünyada tek başlarına kalmışlardır. Robotlar dünyayı istila etmiş, insanlıktan eser kalmamıştır. Ancak genç adamlar, henüz tüm umutların son bulmadığını gösteren bir işaret ile karşılaştıklarında, büyük bir maceranın içine atılırlar.